ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ ΦΩΚΙΔΑΣ ΣΤΗΝ 4η ΕΞΠΟΤΡΟΦ 2017

Σας γνωρίζουμε, ότι το Επιμελητήριο Φωκίδας και μέλη της επιχειρηματικής μας κοινότητας θα συμμετάσχουν στην 4η έκθεση Ελληνικών τροφίμων και ποτών, «ΕΞΠΟΤΡΟΦ & ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ» , που θα πραγματοποιηθεί, από 27 έως 30 Ιανουαρίου στο Ολυμπιακό Ακίνητο Ξιφασκίας στην Αθήνα.

Η έκθεση, η οποία πραγματοποιείται για 4η συνεχόμενη χρονιά, είναι αφιερωμένη στον κλάδο των ελληνικών τροφίμων και ποτών και απευθύνεται τόσο σε επαγγελματίες του κλάδου όσο και σε κοινό.

Οι  επιχειρήσεις, οι οποίες θα φιλοξενηθούν στο περίπτερο της Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας στο Hall 2, είναι οι κάτωθι:

ΑΓΝΟΣ ΣΑΠΩΝ ΕΛΑΙΩΝ ΔΕΛΦΩΝ- Εργαστήριο χειροποίητου σαπουνιού (Κοι.Σ.Π.Ε. Τομέας Ψυχικής Υγείας Νομού Φωκίδας «Γιάννης Βολίκας»)

ΜΕΛΛΗΝ-PREMIUMORGANICGREEKHONEY-Εργαστήριο Παραγωγής & Τυποποίησης Μελιού (Ρέλλος Κωνσταντίνος)

ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ ΠΥΘΙΟ- Παραγωγή &Τυποποίηση Ελαιολάδου (Σκορλέτος Παναγιώτης)

ΡΑΚΑΡΙΟ ΤΟΥ ΣΑΛΩΝΑ-Απόσταξη & Εμφιάλωση Τσίπουρου (Ανδρέου Χρήστος)

Το Επιμελητήριο Φωκίδας εύχεται στους συμμετέχοντες συναδέλφους, «καλές δουλειές».