ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ

Η Κεντρική Ένωση Επιμελητηρίων Ελλάδος και το Επιμελητήριο Φωκίδας

έχουν την τιμή να σας προσκαλέσουν την Τετάρτη, 16 Μαΐου 2018 και ώρα 18:30’,

στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Δελφών (πλατ.Κεχαγιά, Άμφισσα)

στην Ενημερωτική Ημερίδα με θέματα:

• Ψηφιακές Υπογραφές & Άλλες Ανταποδοτικές Υπηρεσίες των Επιμελητηρίων.

Εισηγητής: Αποστολόπουλος Βασίλειος, Διευθυντής Κεντρικής Ένωσης Επιμελητηρίων Ελλάδος.

• Γενικό Εμπορικό Μητρώο (Γ.Ε.ΜΗ.) - Ηλεκτρονικές Υπηρεσίες και Νέες Εφαρμογές.

Εισηγήτρια: Νατάσα Ξαρχά, Προϊσταμένη της Κεντρικής Υπηρεσίας Γ.Ε.ΜΗ., Μαθηματικός, MSc e-commerce.

• Συζήτηση- Ερωτήσεις.

Πληροφορίες - Επιβεβαίωση Συμμετοχής: Επιμελητήριο Φωκίδας, κ. Λιάκο ή κα Παρτίδα, τηλ:2265023651 fax: 2265022185, e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ή Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ