ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ ΦΩΚΙΔΑΣ ΣΤΗΝ ΔΙΕΘΝΗ ΈΚΘΕΣΗ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΠΟΤΩΝ FOODEXPO GREECE 2017

Σας γνωρίζουμε ότι, μέλη της επιχειρηματικής κοινότητας του Επιμελητηρίου Φωκίδας θα συμμετάσχουν στην Διεθνή Έκθεση τροφίμων και ποτών «FOODEXPO GREECE 2017» , που θα πραγματοποιηθεί, από 18 έως 20 Μαρτίου στο Metropolitan Expo.

Η FOOD EXPO 2017 και η παράλληλη έκθεση Οίνων & Αποσταγμάτων OENOTELIA απευθύνονται σε όλους τους επαγγελματίες που ασχολούνται με την παραγωγή, τη διανομή και την εμπορία Τροφίμων & Ποτών, τη Μαζική Εστίαση, τη μικρή και οργανωμένη λιανική, την παραγωγή και μεταποίηση αγροτροφικών προϊόντων, τη βιομηχανία ειδών διατροφής και συναφούς μηχανολογικού εξοπλισμού, καθώς και το εξαγωγικό εμπόριο.

Οι  επιχειρήσεις, οι οποίες θα συμμετέχουν στην Έκθεση, στο Hall1 Stand 03, είναι οι κάτωθι:

ΑΓΝΟΣ ΣΑΠΩΝ ΕΛΑΙΩΝ ΔΕΛΦΩΝ- Εργαστήριο χειροποίητου σαπουνιού (Κοι.Σ.Π.Ε. Τομέας Ψυχικής Υγείας Νομού Φωκίδας «Γιάννης Βολίκας»)

ΜΕΛΛΗΝ-PREMIUMORGANICGREEKHONEY-Εργαστήριο Παραγωγής & Τυποποίησης Μελιού (Ρέλλος Κωνσταντίνος)

ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ ΠΥΘΙΟ- Παραγωγή &Τυποποίηση Ελαιολάδου (Σκορλέτος Παναγιώτης)

ΡΑΚΑΡΙΟ ΤΟΥ ΣΑΛΩΝΑ-Απόσταξη & Εμφιάλωση Τσίπουρου (Ανδρέου Χρήστος)

Το Επιμελητήριο Φωκίδας εύχεται στους συμμετέχοντες συναδέλφους, «καλές δουλειές».