Συμμετοχή του Επιμελητηρίου Φωκίδας στην 81η ΔΕΘ

Σας ενημερώνουμε ότι το Επιμελητήριο Φωκίδας προτίθεται να συμμετάσχει στην 81η Διεθνή Έκθεση Θεσσαλονίκης (ΔΕΘ) που θα πραγματοποιηθεί από τις 10 έως τις 18 Σεπτεμβρίου 2016 στη Θεσσαλονίκη.

Το Επιμελητήριο Φωκίδας, αντιλαμβανόμενο τα πολλαπλά οφέλη της συμμετοχής – προβολής των επιχειρήσεων στην Δ.Ε.Θ., παρέχει τη δυνατότητα συμμετοχής σε επιχειρήσεις-μέλη του με το χαμηλότερο δυνατό κόστος.

Όσες επιχειρήσεις – μέλη του Επιμελητηρίου επιθυμούν να συμμετάσχουν υπάρχει η δυνατότητα δωρεάν διάθεσης του ίχνους – εδάφους (τ.μ.) με μόνη υποχρέωση – επιβάρυνση του κόστους ενοικίασης του εξοπλισμού, που ανέρχεται στα 17,00 € ανά τ.μ., πλέον ΦΠΑ.

Πιστεύουμε ότι η απόφαση αυτή για συμμετοχή των επιχειρήσεων θα δώσει τη δυνατότητα τόσο στις επιχειρήσεις να ανταποκριθούν θετικά και να συμμετέχουν στην Έκθεση, όσο και στο Επιμελητήριό μας να προσφέρει μια σημαντική υπηρεσία στα μέλη του.

Παρακαλούμε όσες επιχειρήσεις επιθυμούν, να εκδηλώσουν το ενδιαφέρον τους έως την Πέμπτη 30 Ιουνίου 2016  στην γραμματεία του Επιμελητηρίου Φωκίδας.

Παραμένουμε στη διάθεσή σας για περαιτέρω πληροφορίες & διευκρινήσεις. (τηλ. 2265023651, φαξ 2265022185, e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  ή Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., υπεύθυνοι επικοινωνίας: κος Λιάκος Αναστ., κα Παρτίδα Ζαφ.)