ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΕΞΟΧΩΝ "DELPHICAMP" ΣΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2016

Η Παιδική Εξοχή DELPHICAMP φιλοξενεί παιδιά 6 – 16 ετών, τα οποία μένουν σε κτιστά σπιτάκια με κεραμοσκεπή, κρεβάτια με ορθοπεδικό στρώμα και αντιαλλεργικό κάλυμμα. Στο σπιτάκι τους έχουν έναν ή δύο ομαδάρχες που τα εμψυχώνουν και τα απασχολούν με κέφι και υπευθυνότητα. Η κατανομή στα σπιτάκια γίνεται με βάση το φύλο και την ηλικία των παιδιών (έως 12 μήνες διαφορά).

Βρίσκεται 2 χλμ έξω από το Γαλαξίδι προς τη Ναύπακτο. Είναι ένα πευκόφυτο μικρό χωριό, πολύ κοντά στη θάλασσα. Πρωταρχικό μέλημά είναι η προσαρμογή του κάθε παιδιού σε ένα νέο φιλικό περιβάλλον, όπου μαθαίνει να συμβιώνει, να λειτουργεί ομαδικά και υπεύθυνα.

Παρακάτω μπορείτε να δείτε την έπτωση που προσφέρουν οι παιδικές εξοχές "DELPICAMP" προς τα μέλη του Επιμελητηρίου.

Συννημένα
Download this file (ΠΡΟΣΦΟΡΑ DELPΗICAMP.pdf)ΠΡΟΣΦΟΡΑ DELPΗICAMP.pdf219 Kb