Δ Ε Λ Τ Ι Ο Τ Υ Π Ο Υ

Ο Δήμος Δελφών και το Επιμελητήριο Φωκίδας μετά την μεγάλη επιτυχία της  διοργάνωσης της 1ης «Λευκής Νύχτας» στην πόλη της Άμφισσας, το Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2015, αισθάνονται την ανάγκη να εκφράσουν τις θερμές ευχαριστίες τους σε όλους ανεξαιρέτως, που στήριξαν τις προσπάθειές τους και συνέβαλαν στο αποτέλεσμα αυτό.

Συγκεκριμένα, ευχαριστούμε το Δημοτικό Ωδείο της πόλης, το Ωδείο Άμφισσας της Ελένης Ιντέρνου, το Σώμα Ελληνικού Οδηγισμού Τ.Τ. Άμφισσας, τον Παιδότοπο «Σαν Παραμύθι», τους νέους που φοιτούν στο Τ.Ε.Ι. της πόλη μας, καθώς και την Αστυνομική Διεύθυνση Φωκίδας και ειδικά το Τμήμα Τροχαίας Άμφισσας  για την πολύτιμη βοήθεια τους.

Ιδιαίτερα ευχαριστούμε όλους τους καταστηματάρχες της πόλης μας, που συμμετείχαν και στήριξαν την διοργάνωση της «ΛΕΥΚΗΣ ΝΥΧΤΑΣ», προσφέροντας εκπτώσεις και ανταγωνιστικές τιμές για το καταναλωτικό κοινό.

Πάνω απ’ όλα όμως νιώθουμε την ανάγκη να ευχαριστήσουμε τους κατοίκους και τους επισκέπτες του Δήμου Δελφών που κατέκλυσαν την αγορά  της πόλης και με την παρουσία τους έκαναν αυτή τη βραδιά ξεχωριστή.

Ευχόμαστε την πρώτη «Λευκή Νύχτα» να ακολουθήσουν κι άλλες, ακόμη πιο επιτυχημένες στο μέλλον!

Για την Δ.Ε. Άμφισσας                              Για την Δ.Κ. Άμφισσας

Ο  Αντιδήμαρχος                                              Ο πρόεδρος